^Wróć do góry

Parafia Rzymskokatolicka pw. sw. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim

 
Ogłoszenia - XXV Niedziela Zwykła
 
 1.Uczestniczymy w dorocznych uroczystościach poświęconych patronowi dzieci i młodzieży Św. Stanisławowi Kostce. Wczoraj odbyła się ogólno diecezjalna pielgrzymka do Przasnysza i Rostkowa w której uczestniczyła młodzież i dzieci naszej parafii.
 
2.Jak zapowiadaliśmy w poprzednią niedzielę, dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.00 dzieci, które przygotowują się do I i Generalnej Komunii Świętej w naszej parafii złożą swoje deklaracje na ręce księdza. Jeśli ktoś tego jeszcze nie wypełnił, niech to uczyni jak najprędzej
 
 
3.Wszystkich ministrantów i kandydatów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 13.30.
 
4.Na spotkanie Rady Parafialnej zapraszam w piątek 29 września na godz. 19.00 do plebanii.
 
5.Dziękujemy rodzicom, którzy z dziećmi uczestniczą w coniedzielnej Mszy Św. Z całą pewnością jest to najlepszy przykład wiary i najlepsza zachęta dla młodych. Dzieci klas 0-4 otrzymają karteczki uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.
 
6.W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. p. Pawła Roszkiewicza, wieloletniego nadzwyczajnego szafarza Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie. Niech odpoczywa w pokoju.
 
7.Nowy numer Gościa niedzielnego.
 
8.W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia:

                 - we wtorek -święto Św. Mateusza – apostoła i ewangelisty,

                 - w czwartek   – Św. ojca Pio.

                

Niech naszej pracy towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Św. Brata   Alberta.                                               

                                             Ks. Proboszcz 

ADRES

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim
ul. Kolejowa 11
06-200 Maków Mazowiecki

Liczba odwiedzin

Odsłon artykułów:
224412

TELEFON i E-MAIL

Tel.: 29 7170093
E-mail: parafia@swalbert-makow.home.pl

Nr konta parafialnego:

37 8232 0005 0012 5107 2000 0010

GODZINY PRACY KANCELARII

Kancelaria czynna Pn-Sob. od godz. 17.00
Porządek Nabożeństw: Pn.- Sob.: 7.00 i 18.00 Niedziela: 7.30; 9.30; 11.00; 12.30 i 17.00
Copyright © 2013. swalbert-makow.pl  Rights Reserved.